Fikr-i Hayal | Ajans Hizmetleri
PR

Sosyal Medya, Katalog-Broşür Tasarımı ve Basımı, Kurumsal Kimlik ve Logo Tasarımı, Google/Yandex Harita Kayıtları, Medya Planlama, İnternet Reklamcılığı..

Okurken kafanız karıştı ve markanız için bir an önce yapmanız gereken ne kadar çok reklam başlığı olduğunu düşündünüz değil mi?

İşte markanızı geliştirmek ve kurumsal yapısını bozmadan ön plana çıkarmak için gerekli tüm bu başlıklar, günümüzde firmanızın geleceği için atmanız gereken adımlar ve yapmanız gereken yatırımlardır.

Fikr-i Hayal, her alanda ayrı ayrı deneyimlere sahip uzman ekibi ile tek bir elden tüm reklam arayışlarınıza yanıt verir. Üzerine titrediğimiz ve ödün vermediğimiz tek nokta markanızın baskılı-baskısız tüm medya platformlarında kurumsal kimlik alt yapısını zedelemeden temsil etmek ve markanızı hedefe ulaştıracak noktalarda yaratıcılık sınırlarımızı zorlamaktır.

Sosyal Medya

Çok değil, birkaç sene önce işletmeler sosyal medyada yer almayı düşünmezlerdi. Düşünenler ise kendilerinin ya da personellerinin rastgele paylaşımlar yaparak, sosyal medyayı aktif kullandıklarına inanırlardı.
Fakat şimdi, siz bu yazıyı okurken, rakipleriniz sosyal medya araçlarını kendi markaları için profesyonel yardımlar alarak kullanmaya başladılar bile.
Bu sayede müşteri sadakatini geliştirdiler, müşterileriyle iletişimi daha kolay bir hale getirdiler ve marka bilinirliği oluşturarak satışlarını arttırdılar.
Eğer siz de yeni dünyada yer almak, işletmenizi doğru hedef kitleye tanıtmak istiyorsanız sosyal medyaya şans tanıyın.
Çünkü sosyal medya araçları müşterilerinize ulaşmanızı, yeni ilişkiler yaratmanızı ve tanınmış bir marka olabilmenizi sağlar.
Fikr-i Hayal; sizin markanızı, günlük paylaşımlar ve firmanıza özel içerikler üreterek, Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter, Google + ve Pinterest platformlarında sizin adınıza, gizlilik ilkesini esas alarak temsil eder. Daha fazla hedef kitleye ve takipçiye ulaşmanız için Facebook, Twitter, Linkedin ve Instagram Reklam Stratejileri önererek, markanıza en uygun reklam kampanyalarını hazırlar ve bütçe ve etkileşim takibini yapar.

Baskılı Medya

Bugün internet reklamcılığı ne kadar bayrağı taşıyor gibi görünse de, özellikle hedef kitlemizin alışkanlıklarına bağlı olarak baskılı medya; yani kataloglar, gazete-dergi ilanları, broşürler, sales kitler tanıtım alanında hala önemini korumaktadır.

Fikr-i Hayal olarak; yeni modern medyayı, eski geleneksel medyaya tercih etmek yerine, yeni güncel, modern ve yaratıcı tasarımlarımızı, geleneksel baskı yöntemleri ile buluşturuyor, her yaştaki hedef kitlenize ulaşmanın ve akıllarda kalmanın yolarını arıyoruz.

Web Tasarımı

Cep telefonları, tabletler, bilgisayarlar ve hatta qr kodlar!

Çağımızda tüm bu unsurların hükmü sürerken, sizlere neden bir 'Web Sitesine' sahip olmanız gerektiğinden bahsetme gereği duymuyoruz.

Fikr-i Hayal Ekibi olarak bizim hedefimiz, markanızın söylemek istediklerini anlatan, siteyi gezerken izleyiciyi heyecanlandıran, markanızla iletişime geçme isteği uyandıran, markanıza değer ve anlam katan bir sanal karakter yaratmaktır..